Festiwal Kompetencji Przyszłości – zapraszamy na warsztaty

10 April 2017
  • Udostępnij

Startberry: Nowa inicjatywa i ...

Światowy finał konkursu EY P...

Troska o kontynuowanie tradycji i rozwój przedsiębiorstwa z pokolenia na pokolenie jest jednym z ważniejszych celów firm rodzinnych. Największe szanse powodzenia mają ci, którzy już dzisiaj znają i rozumieją potrzeby jutra. Institute for the Future z Palo Alto wskazał 10 niezbędnych kompetencji przyszłości. Fundacja Firmy Rodzinne, firma EY oraz Bank Pekao S.A. zbadały ich obecność w polskich firmach rodzinnych oraz prześledziły umiejętności zarządcze, bez których rozwój jest niemożliwy. Podczas warsztatów przedstawią zdobytą w tym obszarze wiedzę i pomogą lepiej poznać wyzwania jutra stojące przed rodzinnymi przedsiębiorstwami.

Każdy warsztat będzie się składał z 4 bloków, poświęconych strategii i zarządzaniu, cyberbezpieczeństwu, empatii w biznesie i nowym mediom.

Dostępne daty i miejsca spotkań

  • 11.05.17 – Krynica, Hotel Spa Dr Irena Eris
  • 25.05.17 – Gdańsk, Olivia Business Centre
  • 08.06.17 – Warszawa, siedziba Banku Pekao S.A.
  • 28.09.17 – Katowice, siedziba Regionalnej Izby Gospodarczej
  • 19.10.17 – Poznań, siedziba Novol

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online albo odesłać skan podpisanego formularza (do pobrania na stronie Fundacji Firmy Rodzinne). Decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu zgłoszenia organizatorzy potwierdzą dostępność miejsc i możliwość udziału w warsztatach.

Materiały do pobrania