Światowy finał konkursu EY Przedsiębiorca Roku – Marcin Grzymkowski reprezentuje Polskę

31 May 2017
  • Udostępnij

Festiwal Kompetencji Przyszło...

Kanadyjczyk Murad Al-Katib, pr...

Marcin Grzymkowski, Założyciel i Prezes eobuwie.pl będzie reprezentował Polskę podczas światowego finału konkursu EY Przedsiębiorca Roku, który odbędzie się w dniach 7-11 czerwca 2017. Finał jest częścią Forum EY World Entrepreneur of the Year 2017 w Monako – wydarzenia pełnego interaktywnych sesji panelowych, prelekcji i spotkań, podczas których poruszane będą najgorętsze tematy biznesowe. 

Reprezentant Polski zmierzy się z najlepszymi przedsiębiorcami z blisko 60 państw Świata. Każdy z kandydatów ma szansę zostać laureatem tytułu EY World Entrepreneur Of The Year 2017 i otrzymać laur najlepszego przedsiębiorcy na Świecie.

Zwycięzca tegorocznego, 17-tego już międzynarodowego finału konkursu EY Przedsiębiorca Roku ogłoszony zostanie w sobotę, 10 czerwca br, podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w Salle Des Étoiles w Monako. Oceniając kandydatów niezależne Jury weźmie pod uwagę takie kryteria, jak przedsiębiorczość, wyniki finansowe, strategia firmy, wpływ na społeczność a także innowacyjność

Agenda Forum oraz towarzyszących mu wydarzeń dostępna jest na stronie www.ey.com/weoy.

Tymczasem w Polsce trwa 15. edycja konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Do 30 czerwca można zgłaszać przedsiębiorców w trzech kategoriach: Produkcja i Usługi, Nowe Technologie / Innowacyjność oraz Nowy Biznes. Zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj podczas międzynarodowego finału EY World Enterpreneur of the Year w Monte Carlo w 2018 roku.

Materiały do pobrania