Partnerzy


PKO BP

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem krajowego sektora bankowego. Od lat dynamicznie zwiększa efektywność inwestycyjną, rozwija innowacyjność produktów i usług, umacnia pozycję na rynku polskim i zaznacza obecność na arenie międzynarodowej.

Świadczy usługi bankowe z korzyścią dla milionów Polaków oraz wspiera rozwój polskich przedsiębiorstw i samorządów, co bezpośrednio wpływa na wzrost gospodarczy kraju i jakość życia społecznego. Utrzymuje dynamiczne tempo inwestycji, zmian technologicznych i rozwoju know-how. Dzięki wypracowanej pozycji pełni znaczącą rolę w realizacji programu budowy cyfrowego państwa. To także najbardziej rozpoznawalna marka polskiego sektora bankowego oraz najwartościowszy brand krajowej branży finansowej.

GPW

Giełda Papierów Wartościowych

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest największą giełdą regionu Europy Środkowej i Wschodniej. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych.

GPW rozwija także Catalyst – rynek przeznaczony dla emitentów obligacji korporacyjnych i komunalnych oraz rynki towarowe. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Więcej informacji na stronie http://www.gpw.pl

PFR

PFR

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) to grupa finansowa oferująca instrumenty służące rozwojowi przedsiębiorstw, samorządów oraz osób prywatnych, inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju. Misją PFR, jako polskiej rozwojowej instytucji finansowej, jest realizacja programów sprzyjających zwiększeniu długoterminowego potencjału inwestycyjnego i gospodarczego Polski oraz wyrównywaniu szans i ochronie środowiska naturalnego. Więcej informacji na stronie: www.pfr.pl

Harvard Business Review Polska

Polska edycja najbardziej prestiżowego magazynu na temat zarządzania na świecie. Przedstawia najnowsze trendy, nieomawiane jeszcze w książkach i popularnych periodykach biznesowych. Polska edycja zawiera także teksty i komentarze dotyczące problemów o szczególnym znaczeniu dla polskich firm.

Harvard Business Review Polska ma jeden główny cel: być źródłem nowych pomysłów, metod i idei dla liderów biznesu. Wydawcą Harvard Business Review Polska jest ICAN Institute.

Gazeta Wyborcza

„Gazeta Wyborcza” jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą w Polsce. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu, a jej pierwszy numer ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś treści „Gazety Wyborczej” są dostępne zarówno w formie papierowej, jaki i w postaci wydań cyfrowych, aplikacji mobilnej i na dedykowanym serwisie Wyborcza.pl. Materiały na temat finansów, biznesu i gospodarki czytelnicy znajdą w serwisie Wyborcza.biz. Umieszczamy tam również poradniki konsumenckie, opinie analityków, przedsiębiorców i decydentów, relacje na żywo z konferencji oraz serwis giełdowy.

Puls Biznesu

„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce, który w 100 proc. koncentruje się na tematyce biznesowej. Opisuje gospodarkę na poziomie poszczególnych przedsiębiorstw, a dopełnieniem tych informacji są zagadnienia makroekonomiczne. Polityką natomiast zajmuje się tylko w kontekście biznesowym, np. w zakresie wpływu zmian ustawodawstwa na warunki prowadzenia działalności gospodarczej.

Użyteczność tekstów, które pisane są według zasady: „Co czytelnik będzie z tego miał” „Jak ta informacja wpłynie na prowadzony przez niego biznes”, pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe. „Puls Biznesu” wspiera przedsiębiorców już od 20 lat.

TVN24 BiS

Drugi kanał informacyjny Grupy TVN zajmujący się tematyką ekonomiczną i międzynarodową. Skierowany jest do widzów zainteresowanych gospodarką i wydarzeniami zagranicznymi. Kanał pokazuje analizy, podsumowania i komentarze ekspertów oraz wiadomości z zagranicy, reportaże, magazyny i filmy dokumentalne. Oprócz dziennikarzy biznesowych, na antenie występują znani komentatorzy zajmujący się tematyką międzynarodową.

Materiały do pobrania