Partnerzy

PKO BP
PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem krajowego sektora bankowego i głównym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów.

Od kilku lat bank kontynuuje cyfrową transformację procesów wewnętrznych jak i usług dla klientów. Stawia na rozwój nowoczesnych technologii, kreuje trendy rynkowe i oferuje usługi wykraczające poza tradycyjną bankowość, zwinnie przekształcając się w PKO Bank Przyszłości.

PKO Bank Polski jest również niezwykle istotną częścią krajowej gospodarki. Towarzyszy Polakom w codziennym życiu, rozumie ich potrzeby, wspiera krajowe firmy i samorządy, co bezpośrednio wpływa na wzrost gospodarczy kraju i jakość życia społecznego.

GPW
Giełda Papierów Wartościowych

Grupa Kapitałowa GPW (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne, m.in. WIBID i WIBOR. W 2018 r. Agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Więcej informacji na www.gpw.pl

PFR
PFR

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) to grupa finansowa oferująca instrumenty służące rozwojowi przedsiębiorstw, samorządów oraz osób prywatnych, inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju. Misją PFR, jako polskiej rozwojowej instytucji finansowej , jest realizacja programów sprzyjających zwiększeniu długoterminowego potencjału inwestycyjnego i gospodarczego Polski oraz wyrównywaniu szans i ochronie środowiska naturalnego.
PFR realizuje rządowy program Tarcza Finansowa PFR, w ramach którego od kwietnia 2020 r. przekazał na pomoc w walce ze skutkami pandemii 68 mld zł dla 370 tys. przedsiębiorstw.
Więcej informacji na stronie: www.pfr.pl

wyborcza.biz
wyborcza.biz

Wyborcza.biz to ekonomiczny serwis "Gazety Wyborczej", w którym ukazują się publikacje dla wymagających odbiorców zainteresowanych gospodarką. Internauci znajdą na jego łamach wyselekcjonowane, najważniejsze informacje ekonomiczne opatrzone eksperckimi komentarzami i materiałami dodatkowymi, np. infografikami. Wyborcza.biz łączy wiedzę i jakość dziennikarstwa redakcji gospodarczej "Gazety Wyborczej" z doświadczeniem i kompetencjami wydawców Wyborcza.pl.
Serwis należy do grupy Wyborcza.pl i jest częścią cyfrowej oferty "Gazety Wyborczej". Na koniec grudnia 2020 r. społeczność subskrybentów Wyborcza.pl liczyła niemal 260 tys.

Puls Biznesu

„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce poświęconym wyłącznie gospodarce. Opisuje ją na poziomie poszczególnych przedsiębiorstw, a dopełnieniem tych informacji są zagadnienia makroekonomiczne. Polityką natomiast zajmuje się tylko w kontekście biznesowym, np. w zakresie wpływu zmian ustawodawstwa na warunki prowadzenia działalności gospodarczej. Użyteczność tekstów, które pisane są według zasady: „Co czytelnik będzie z tego miał?”, „Jak ta informacja wpłynie na prowadzony przez niego biznes?”, pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe. „Puls Biznesu” wspiera przedsiębiorców już od ponad 20 lat. W wersji cyfrowej można czytać go na stronie pb.pl

money.pl

Money.pl to największy serwis biznesowy w kraju, wydawany przez Wirtualną Polskę. Stawia na przedsiębiorczość, nowoczesność oraz innowacyjne technologie. Każdego dnia dociera do ponad 1,5 mln Polek i Polaków. Ułatwia im poruszanie się po świecie finansów i prawa, przybliża informacje biznesowe z kraju i ze świata, notowania giełdowe, kursy walut i wskaźniki gospodarcze. Zgodnie z badaniem Mediapanel, co miesiąc serwis odwiedza prawie 10 milionów realnych użytkowników.

ICAN Management Review

ICAN Management Review to magazyn biznesowy wydawany przez ICAN Institute, który jest częścią platformy ICAN Business Insight. Na jego łamach przedstawiamy unikalne treści biznesowe: polskie przykłady wdrożeń, know how i case studies, a także najnowsze trendy z zakresu przywództwa, strategii i zarządzania we współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ośrodkami biznesowo-naukowymi. To wiedza na światowym poziomie, poszerzona o polski kontekst biznesowy.

TVN24 BiS

TVN24 BiS to najważniejsze informacje ze świata, relacje korespondentów zagranicznych i opinie ekspertów. Flagowym tytułem TVN24 BiS są „Fakty o Świecie”, który emitowany jest w dwóch odsłonach – o godzinie 18:30 i 20:20. Główną prowadzącą jest Jolanta Pieńkowska. TVN24 BiS to też m.in. programy dostępne na TVN24GO. Takie jak autorski program Macieja Sokołowskiego „7 DNI UNIA” czy przegląd najważniejszych informacji biznesowych – „Byk i Niedźwiedź”. A także autorski program Michała Sznajdera – „Faster, Harder, Sznajder”.
TVN24 BiS – z pasją o świecie!