Partnerzy

PKO BP
PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem krajowego sektora bankowego i głównym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów.

Od kilku lat bank kontynuuje cyfrową transformację procesów wewnętrznych jak i usług dla klientów. Stawia na rozwój nowoczesnych technologii, kreuje trendy rynkowe i oferuje usługi wykraczające poza tradycyjną bankowość, zwinnie przekształcając się w PKO Bank Przyszłości.

PKO Bank Polski jest również niezwykle istotną częścią krajowej gospodarki. Towarzyszy Polakom w codziennym życiu, rozumie ich potrzeby, wspiera krajowe firmy i samorządy, co bezpośrednio wpływa na wzrost gospodarczy kraju i jakość życia społecznego.

SAP Polska

Firma SAP jest liderem rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, pomagającym dużym, średnim oraz małym przedsiębiorstwom ze wszystkich branż osiągać lepsze wyniki — aż 77% globalnych przychodów z transakcji jest generowanych z użyciem systemu SAP. Nasze rozwiązania wykorzystujące uczenie maszynowe, Internet rzeczy i zaawansowane technologie analityczne pomagają przekształcić firmy klientów w inteligentne przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu kompleksowemu pakietowi aplikacji i usług klienci mogą generować zyski, na bieżąco reagować na zmiany i wywierać wpływ na świat.

GPW
Giełda Papierów Wartościowych

Grupa Kapitałowa GPW (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne, m.in. WIBID i WIBOR. W 2018 r. Agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Więcej informacji na www.gpw.pl

PFR
PFR

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) to grupa finansowa oferująca instrumenty służące rozwojowi przedsiębiorstw, samorządów oraz osób prywatnych, inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju. Misją PFR, jako polskiej rozwojowej instytucji finansowej , jest realizacja programów sprzyjających zwiększeniu długoterminowego potencjału inwestycyjnego i gospodarczego Polski oraz wyrównywaniu szans i ochronie środowiska naturalnego.
PFR realizuje rządowy program Tarcza Finansowa PFR, w ramach którego od kwietnia 2020 r. przekazał na pomoc w walce ze skutkami pandemii 68 mld zł dla 370 tys. przedsiębiorstw.
Więcej informacji na stronie: www.pfr.pl

wyborcza.biz

Wyborcza.biz to ekonomiczny serwis "Gazety Wyborczej", w którym ukazują się publikacje dla odbiorców zainteresowanych gospodarką, biznesem i tematyką konsumencką. Internauci znajdą na jego łamach wyselekcjonowane, najważniejsze informacje ekonomiczne opatrzone eksperckimi komentarzami i materiałami dodatkowymi, np. infografikami. Są one także dostępne w wersji mobilnej i w aplikacji "Wyborczej".
Wyborcza.biz łączy wiedzę i jakość dziennikarstwa redakcji gospodarczej "Gazety Wyborczej" z doświadczeniem i kompetencjami wydawców Wyborcza.pl. Co miesiąc serwis odwiedza około 3 mln polskich internautów.

Puls Biznesu

„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce poświęconym wyłącznie gospodarce. Opisuje ją na poziomie poszczególnych przedsiębiorstw, a dopełnieniem tych informacji są zagadnienia makroekonomiczne. Polityką natomiast zajmuje się tylko w kontekście biznesowym, np. w zakresie wpływu zmian ustawodawstwa na warunki prowadzenia działalności gospodarczej. Użyteczność tekstów, które pisane są według zasady: „Co czytelnik będzie z tego miał?”, „Jak ta informacja wpłynie na prowadzony przez niego biznes?”, pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe. „Puls Biznesu” wspiera przedsiębiorców już od ponad 20 lat. W wersji cyfrowej można czytać go na stronie pb.pl

My Company Polska

My Company Polska to jeden z wiodących i najszybciej rosnących magazynów biznesowych w Polsce. To kompleksowy przewodnik po świecie biznesu, źródło wiedzy, inspiracji orz praktycznych lekcji pomagających zrozumieć i kształtować strategie biznesowe. To narzędzie, które wspiera przedsiębiorców, niezależnie od etapu rozwoju ich firmy. To strefa ludzi przedsiębiorczych, która czyni prowadzenie biznesu łatwiejszym i przyjemniejszym.

TVN24 BiS

TVN24 BiS to najważniejsze informacje ze świata, relacje korespondentów zagranicznych i opinie ekspertów. Flagowym tytułem TVN24 BiS są „Fakty o Świecie”, który emitowany jest w dwóch odsłonach – o godzinie 18:30 i 20:20. Główną prowadzącą jest Jolanta Pieńkowska. TVN24 BiS to też m.in. programy dostępne na TVN24GO. Takie jak autorski program Macieja Sokołowskiego „7 DNI UNIA” czy przegląd najważniejszych informacji biznesowych – „Byk i Niedźwiedź”. A także autorski program Michała Sznajdera – „Faster, Harder, Sznajder”.
TVN24 BiS – z pasją o świecie!