Partnerzy

Santander Bank Polska

Grupa Santander Bank Polska jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce. Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich firm oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. Santander Bank Polska regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi. Od 2011 r. należy do międzynarodowej Grupy Santander.

SAP Polska

Firma SAP jest liderem rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, pomagającym dużym, średnim oraz małym przedsiębiorstwom ze wszystkich branż osiągać lepsze wyniki — aż 77% globalnych przychodów z transakcji jest generowanych z użyciem systemu SAP. Nasze rozwiązania wykorzystujące uczenie maszynowe, Internet rzeczy i zaawansowane technologie analityczne pomagają przekształcić firmy klientów w inteligentne przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu kompleksowemu pakietowi aplikacji i usług klienci mogą generować zyski, na bieżąco reagować na zmiany i wywierać wpływ na świat.

GPW
Giełda Papierów Wartościowych

Grupa Kapitałowa GPW (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne, m.in. WIBID i WIBOR. W 2018 r. Agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Więcej informacji na www.gpw.pl

PFR
PFR

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) to grupa finansowa oferująca instrumenty służące rozwojowi przedsiębiorstw, samorządów oraz osób prywatnych, inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju. Misją PFR jako polskiej rozwojowej instytucji finansowej, jest realizacja programów sprzyjających zwiększeniu długoterminowego potencjału inwestycyjnego i gospodarczego Polski oraz wyrównywaniu szans i ochronie środowiska naturalnego.
PFR jest również operatorem Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK), programu długoterminowego oszczędzania, w którym do prywatnych oszczędności uczestnika dokłada się jego pracodawca i państwo.
Więcej informacji na stronie: www.pfr.pl

wyborcza.biz

Wyborcza.biz to ekonomiczny serwis "Gazety Wyborczej", w którym ukazują się publikacje dla odbiorców zainteresowanych gospodarką, biznesem i tematyką konsumencką. Internauci znajdą na jego łamach wyselekcjonowane, najważniejsze informacje ekonomiczne opatrzone eksperckimi komentarzami i materiałami dodatkowymi, np. infografikami. Są one także dostępne w wersji mobilnej i w aplikacji "Wyborczej".
Wyborcza.biz łączy wiedzę i jakość dziennikarstwa redakcji gospodarczej "Gazety Wyborczej" z doświadczeniem i kompetencjami wydawców Wyborcza.pl. Co miesiąc serwis odwiedza około 3 mln polskich internautów.

Puls Biznesu

„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce poświęconym wyłącznie gospodarce. Opisuje ją na poziomie poszczególnych przedsiębiorstw, a dopełnieniem tych informacji są zagadnienia makroekonomiczne. Polityką natomiast zajmuje się tylko w kontekście biznesowym, np. w zakresie wpływu zmian ustawodawstwa na warunki prowadzenia działalności gospodarczej. Użyteczność tekstów, które pisane są według zasady: „Co czytelnik będzie z tego miał?”, „Jak ta informacja wpłynie na prowadzony przez niego biznes?”, pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe. „Puls Biznesu” wspiera przedsiębiorców już od ponad 20 lat. W wersji cyfrowej można czytać go na stronie pb.pl

TVN24 BiS

TVN24 BiS to najważniejsze informacje ze świata, relacje korespondentów zagranicznych i opinie ekspertów. Flagowym tytułem TVN24 BiS są „Fakty o Świecie”, który emitowany jest w dwóch odsłonach – o godzinie 18:30 i 20:20. Główną prowadzącą jest Jolanta Pieńkowska. TVN24 BiS to też m.in. programy dostępne na TVN24GO. Takie jak autorski program Macieja Sokołowskiego „7 DNI UNIA” czy przegląd najważniejszych informacji biznesowych – „Byk i Niedźwiedź”. A także autorski program Michała Sznajdera – „Faster, Harder, Sznajder”.
TVN24 BiS – z pasją o świecie!