Piotr Krupa

KRUK S.A.

KRUK S.A. jest jedną z 5 największych firm zarządzających wierzytelnościami na świecie. Firma działa w 9 krajach europejskich i zatrudnia prawie 3 tys. osób. Od 2011 roku spółka jest notowana na GPW, a jej kapitalizacja przekroczyła 6,5 mld PLN.

Strategia KRUKa oparta jest na prougodowości i pomocy osobom zadłużonym w wychodzeniu z długów. Motto Piotra Krupy brzmi: „traktuj ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany w ich sytuacji”. Właśnie dlatego Piotr Krupa planuje nową usługę, której celem jest nauczenie ludzi, jak obniżyć część wydatków domowych dzięki tańszym zakupom.

Sukcesem dla przedsiębiorcy jest rozwój. A żeby to osiągnąć ważne dla niego jest mieć w zespole właściwe osoby na odpowiednich stanowiskach. Zysk jest potrzebny, żeby tworzyć nowe rzeczy, a nie po to, by go gromadzić. Piotr Krupa wierzy w prawo przyciągania i pozytywne myślenie. Chętnie bierze udział w różnych aktywnościach sportowych, bo chce poczuć, że ma energię i potrafi coś zrobić samodzielnie. Dzięki takiej postawie udało mu się z powodzeniem wielokrotnie zakończyć zawody Ironman.

Poznaj pozostałych finalistów 15. edycji

Produkcja i Usługi Kategoria Nowy Biznes

Kamil Bargiel SentiOne

Grzegorz Pietruszyński Growbots

Damian Sikora, Bartek Jędrychowski Gamekit SA

Anna Skórzyńska, Marcin Gawroński Szumisie Sp. z o.o.

Produkcja i Usługi Kategoria Produkcja i Usługi

Jakub Swadźba Diagnostyka Sp. z o.o.

Jacek Furman Aflofarm

Tomasz Domogała TDJ SA

Paweł Jarski Elemental Holding S.A.

Produkcja i Usługi Kategoria Nowe Technologie / Innowacyjność

Tomasz Rogucki, Sebastian Stygar Lingaro

Tomasz Bochenek Orbitvu

Paweł Biskupski Systemics-PAB Sp. z o.o.

Materiały do pobrania